Zebranie założycielsko wyborcze

ZEBRANIE ZAŁOŻYCIELSKO - WYBORCZE

POWSTANIE ZWIĄZKU

1 grudnia 2019 Oficjalne założenie

Związku Podhalan w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii I Irlandii Północnej

Zebranie założycielsko wyborcze
POWSTANIE ZWIĄZKU

1 grudnia 2019 jest datą powstania

Prezydium Zarządu Głównego:

Prezes - Dominika Rzadkosz
Wiceprezes - Bogdan Cieniawski
Sekretarz - Piotr Dudzik
Skarbnik- Jolanta Rzadkosz
Członek wspierający - Agnieszka Wyrostek
Członek wspierający - Andrzej Oskwarek

Szczególne podziękowania dla Prezesa Związku Podhalan w Polsce Pana Andrzeja Skupnia i jego małżonki oraz dla Wiceprezesa ZP w Polsce Pana Piotra Gąsienicy, którzy przyczynili się do powstania Związku Podhalan na Wyspach.

Pragniemy również podziękować naszemu kapelanowi, którym został ks. Leszek Seweryn z parafii Croydon.
Słowa podziękowania kierujemy także do księdza proboszcza parafii Balham Władysława Wyszowadzkiego.

Dziękujemy Klubowi Orła Białego, za nieodpłatne udostępnienie sali wyborczej.

Dziękujemy także pomysłodawcom tego przedsięwzięcia a szczególnie Pani Emilii Ścianek.
Bóg zapłać Związkowi Podhalan w Kanadzie a szczególnie Pani Prezes Agnieszce Zagórskiej za nieocenioną pomoc i wsparcie.

Dziękujemy wszystkim przybyłym członkom, bo bez Was niczego nie udałoby się stworzyć.
Dziękujemy Państwu Krzysztofowi i Kindze Kordaczka za przygotowanie urny wyborczej.

Dziękujemy!!!

parzenica_edited.png